Haber

Açıklamasında “Yanlışlıkla 2 yerine 12 milyon yazdım” diyen Bahar gündem oldu!

Bahar Candan ve Nihal Candan, kara para aklama ve nitelikli dolandırıcılık suçlamasıyla gözaltına alındı. Karakolda 4’er saat sorgulanan Candan kardeşlerin ifadeleri ortaya çıktı. İddialara yol açan sosyal medya hesabına açıklama yapan Bahar Candan, “O paylaşıma yanlışlıkla 2 yerine 12 yazdım, amacım şakaydı” derken hayatımızı bir kez daha sorgulamamıza neden oldu.

İşte Benim Tarzım adlı moda yarışmasıyla isimlerini geniş kitlelere duyuran kardeşler Bahar Candan ve Nihal Candan, birkaç gündür gündemimizde.

Bunun nedeni ise iki fenomen kardeşin dolandırıcılık ve kabahat kara para aklama iddialarıyla gözaltına alınmasıydı.

Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık magazin gündeminde yer alan Candan kardeşlerin 4’er saat ifade verdiği öğrenildi.

İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü’nde sorulan isimleri bilmediklerini iddia eden Nihal ve Bahar Candan’ın sözleri de ortaya çıktı.

Bahar Candan, uzun zaman önce aktif olarak kullandığı sosyal medya hesabından bir paylaşım yapmıştı. Bu paylaşım fitili ateşleyen adımlardan biriydi.

Bahar Candan’ın, polisin “Bir sabah hesabıma 12 milyon para aktarıldı” paylaşımına ilişkin sorusuna, “O paylaşımda yanlışlıkla 2 yerine 12 yazdım” şeklindeki yanıtı gündeme bomba gibi düştü.

Açıklamasını “Amacım şaka yapmaktı…” diyerek sürdüren Bahar Candan’ın bu açıklaması, sosyal medyadaki dedikodulara malzeme sağladı.

Peki Bahar Candan’ın bu açıklamasına ne diyorsunuz?

Buyurun yorumlara…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu