Yaşam

ANILARA KAZILAN EŞSİZ ANLAR: OUD MARACUJA

Kokuları, sesleri, dokuları ve renkleri birbirine bağlayarak daha önce hiç koklanmamış parfümler yaratmayı hedefleyen Maison Crivelli, yavaş parfüm ideolojisinin son temsilcisi Oud Maracujá’da; Derinliğini ve eşsiz zarafetini parlak çarkıfelek meyvesi akoruyla karşılaştırarak ud’u yeniden ziyaret ediyor.

Oud Maracujá, çarkıfelek meyvesi ve siyah frenk üzümünün parlak ve egzotik vurgularıyla ışıltılı meyvemsi bir uyumla açılıyor. Üst notaların ışıltısı, tutkulu baharatlı bir dokunuşa sahip safran ve meyveli, ballı, tam gelişmiş Türk gülü ile vurgulanır. Ud akorunun gücü ve karmaşıklığı ile derin ve büyüleyici nüansları ile tanımlanan orta notalar, udun odunsu tarafı olan Endonezya paçulisinin topraksı notaları ile zenginleştirilmiştir. Laos’tan gelen benzoinin inanılmaz yumuşaklığı, orta notaların çok yönlü hissine katkıda bulunur. Temel notalarda deri, tütsü, kehribar, vanilya ve labdanum akoru akigala ahşabı dokunuşuyla kokunun gücünü ve kalıcılığını güçlendirir.

Marka kurucusu Thibaud Crivelli’nin ud keşfettiği ve duyularına güçlü, şaşırtıcı ve ağır bir şok yaşadığı bireysel olaydan esinlenerek parfümcü Jordi Fernandez ile birlikte yaratılan parfüm, meyveli üst notaların patlamasıyla koklayanlarda bağımlılık yapıyor. udun karanlığındaki derin kontrast.

Thibaud Crivelli

Yapay renklendirici kullanmayan ve vegan parfüm özü ile hayat bulan parfüm, şaşırtıcı, zıt ve bir o kadar da çağdaş kokusuyla yeni keşifler için yeni yollar sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
Başa dön tuşu