Teknoloji

Apex Legends: Arsenal Karakterleri Yepyeni Dış Görünümlere Sahip Oldu!

Birçok farklı kozmetik eşyayı alabileceğiniz Dressed to Kill Collection Etkinliği, Silahlı ve Tehlikeli oyun modu ile yayında.

Respawn Entertainment ve Electronic Arts (EA) tarafından Apex Legends: Arsenal’e orijinal bir etkinlik geldi: Dressed to Kill Collection Etkinliği. 4 Temmuz Salı gününe kadar devam edecek olan bu etkinlik, tüm Apex Legends hayranları için yeni kozmetik ürünlerin kapılarını aralıyor.

Etkinlik boyunca oyuncular, savaş alanında farklı görüntüleri ile göz kamaştıracak 24 kozmetik eşya elde edebilecekler. Bunların arasında Ash, Crypto, Horizon ve daha birçok karakter için yepyeni görünümler ve ayrıca etkinlik ödül ağacından elde edilebilecek öğeler yer alıyor. Oyuncular, etkinlik sona ermeden önce bu kozmetik öğelerden 24 tanesini elde etmeyi başarırsa, Horizon’un yadigâr silahı Gravity Maw’ı otomatik olarak edinebilirler.

Dressed to Kill Collection Etkinliği ile kostümlere ek olarak etkinlik boyunca devam edecek olan Silahlı ve Tehlikeli oyun modu oyuna eklendi. Oyuncuların sadece pompalı tüfekler ve keskin nişancı tüfekleri ile savaşabilecekleri bu oyun modu, oyuncuların sıra dışı çatışmalar yaşamasına olanak sağlıyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

kumlucaajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu