Dünya

BEYONCE DÜNYA TURUNDA

Beyonce hayranlarının beklediği an geldi… Yıllar sonra dünya turnesine çıkacağını duyuran Beyonce, kristal taşlarla kaplı body’siyle Instagram’da paylaştığı fotoğrafla 2016’dan bu yana ilk müzik turnesinin başladığını duyurdu. “Renassaince World Tour 2023” yazarak 294 milyon takipçisi olan turnenin resmi afişi olduğu sanılıyor.

Instagram’da bu gönderiyi görüntüle

Beyoncé (@beyonce) tarafından paylaşılan bir gönderi

İnternet sitesini de güncelleyen Beyonce, konserlerin tarihlerini ve mekanlarını yayınladı. Avrupa turnesine başlayacak olan Beyonce, ilk konserini 10 Mayıs’ta Stockholm’de verecek. Ardından 17 Mayıs’ta İngiltere’ye gidecek olan Beyonce, Cardiff, Edinburgh gibi şehirlerin ardından 29 ve 30 Mayıs’ta Londra’da olacak. ve Sunderland. Beyonce’nin turnesini Eylül 2023’te New Orleans’ta sonlandıracak olan dünya turnesi için biletler şu anda çıkmasa da satışların yakında başlayacağı iddia ediliyor.

Temmuz 2022’de ‘Renaissance’ albümünün yayınlanmasının ardından sessizliğe gömülen Beyonce, son haberiyle Twitter ve Instagram dünyasını salladı diyebiliriz. Beyonce’nin 7. albümü ‘Renaissance’, Billboard listelerinde bir numaradan giriş yaptı. Daha önce 2018’de eşi Jay-Z ile ‘Run II Tour’a katılan Beyonce, 2016’da çıkardığı ‘Lemonade’ albümünün ardından ‘Formation World Tour’dan bu yana solo müzik turu yapmamıştı.

Geçtiğimiz ay Dubai’de bulunan Atlantis The Royal otelinin açılışında sahne alan Beyonce, dünya turnesini duyuran son paylaşımıyla hayranlarını sevindirirken sahnelere dönüşünün sinyallerini de vermeyi başardı!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu