Haber

CHP’li İBB Başkanı İmamoğlu’ndan Beykozluları şaşkına çeviren söz!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ( İBB ) Beykoz’da miting düzenledi. İBB Lideri Ekrem İmamoğlu, Beykoz’a gelerek Ortaçeşme Meydanı’ndaki seçim çalışmaları kapsamında sözler verdi.

İBB LİDERİ 2023’TE BEYKOZLUS’A FERİBOT SİSTEMİ SÖZÜ VERDİ

İmamoğlu,İBB’nin faaliyetlerine atıfta bulunulurken, mitinge katılanlar” Beykoz’a metro istiyoruz“İmamoğlu’nun talebe rağmen tepkisi vazgeçin dedirtti. Konunun Avrupa yakasındaki raylı sistem çalışmalarının yapıldığını belirten İmamoğlu, İTÜ füniküler sınırı bittiğinde Beykozluların otobüslerle İstinye’ye taşınacağını bildirdi. vapur ve raylı sistemlerle buluşturdu.

Vatandaşın 2023’te Beykoz’a metro talebini adeta görmezden geliyor. İBB BaşkanıBir ulaşım vapuru sistemi sözü vermesine şaşırdı.

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu şunları söyledi:

“Metro talebinizi biliyorum. Çalışıyoruz. Beykoz’un ulaşımı için çalışıyoruz. Beykoz’un ulaşımı için çalışıyoruz. Beykoz’un ulaşımı için çalışıyoruz. Özellikle İstanbul’da vapur seferlerini artırdık. Boğaziçi Hattı ve Avrupa Yakası’na geçiş noktası olarak ve inşallah bittiğinde İstanbul Teknik Üniversitesi İstinye fünikülerini de onunla bağladığımızda. Avrupa Yakası ile direk raylı sistem ilişkisini feribotla kuracağız. Onun da projesi hazır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu