Yaşam

İnci Taneleri’ne İddialı İsim Katılıyor!

Kanal D’nin iddialı yapımlarından İnci Taneleri’ne yeni bir isim daha dahil olacak. İşte projeye dahil olan o isim…

Yılmaz Erdoğan’ın senaryosu olarak tanıtımları yapılan ve yayın hayatına başlayan İnci Taneleri kısa süre içerisinde Türkiye’nin en popüler dizilerinden birisi oldu. Başrollerde Hazar Ergüçlü ve Yılmaz Erdoğan’ın yer aldığı dizi, özellikle Hazar Ergüçlü’nün dans sahneleri ile konuşulmuştu. Yakaladığı popülerlik ile bir sonraki sezon da ekranlarda yer alması beklenen dizi, iddialı isimler ile zengin bir kadroya sahip olmaya başladı.

Sera Kutlubey Duyurulmuştu

Bir öğretmenin ailesini yeniden bir araya getirme çabasının anlatıldığı dizide hikaye gereği yeni isimler diziye dahil oluyor. Geçtiğimiz günlerde diziye dahil olan isim Sera Kutlubey olmuştu. Nehir karakteri ile izleyicilerin karşısına çıkan Sera Kutlubey, performansıyla da beğenilmişti. Sera Kutlubey’in ardından yeni bir ismin daha diziye dahil olduğu duyuruldu.

İnci Taneleri’ne İddialı İsim Katılıyor!

Bora Cengiz Hikayeye Dahil Oluyor

Son gelen bilgilere göre diziye Bora Cengiz de dahil olacak. Çekimlere katılan ve dizide yer almaya başlayan oyuncunun rolü de öğrenildi. Daha öne Ömer dizisi ve Zaferin Rengi adlı film ile başarılı bir performans sergileyen Bora Cengiz, bundan sonraki süreçte İnci Taneleri dizisi ile ekranlara gelecek. Bora Cengiz’in dizideki rolü ise geçtiğimiz günlerde diziye dahil olan Sera Kutlubey’in nişanlısı olacak. Yeni karakterlerin dizideki hayatının ne kadar olacağı bilinmediğinden dolayı Sera Kutlubey’in ve Bora Cengiz’in kaç bölüm dizide rol alacağı henüz bilinmiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu