Haber

MHP Ankara İl Başkanlığı’na büyük ilgi: ‘Millet İttifakı’na tek belediye vermeyeceğiz’

MHP Ankara İl Başkanlığı’na büyük ilgi: “Millet İttifakı’na tek belediye vermeyeceğiz”

ANKARA – Milliyetçi Hareket Partisi Ankara İl Başkanı Alparslan Doğan, “Genel Önderliğimizin inancını boşa çıkarmayacağımızı, Ankara’da Millet İttifakı’na bir belediye bile vermeyeceğimizi sanmıyoruz.”

Alparslan Doğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin talimatıyla Ankara İl Başkanı olarak atandı. Atamanın ardından yoğun bir gün geçiren MHP Ankara İl Başkanlığı ziyaretçi akınına uğradı.

Başkan Doğan, “Genel Liderimiz Devlet Bahçeli’nin takdiri ile 18 gün önce bu göreve atandım. Rabbim bizleri, Genel Liderimizi, Ankara’mızı, teşkilatımızı mahcup etmesin inşallah. çok güzel katılım.Günlük 2 bin 2 bin 500 kişiyi ağırlıyoruz.Üye olmadığımız gün 350-400 üye yapıyoruz.İnşallah bundan sonraki dönemde de bunun devam edeceğini düşünüyoruz.Genel Liderimizin de katıldığı bir ortamda. Kucakladık, kucaklaştık, geceli gündüzlü çalıştık, Genel Önderimizin uyumadığı bir dönemde, oğulları olarak gece gündüz uyumadan çalıştık, Emeğimizi göstereceğimize inanıyor ve inşallah güzel başarılara imza atacağız. önce Ankara’da sonra tüm Türkiye’de Genel Başkanımızın ve teşkilatımızın yüzünü güldürün.”

18 günde 4 bin yeni üyenin katıldığını kaydeden Doğan, “18 günde en az 35-40 bin Ankaralıyı burada ağırladık, inşallah burada ağırlamaya devam edeceğiz. Misafirlerimizi burada ağırlamaya devam ediyoruz ama bizim teşkilatlarımız da çalışıyor.İlçe teşkilatlarımız sürekli çalışıyor.İl yöneticilerinden arkadaşlarımız, “Meclisteki arkadaşlarımız sahada. Genel Başkanımız çoktan seçime başlamıştı. Gece gündüz demeden çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Doğan, yerel seçimlerle ilgili olarak, “Genel Önderliğimizin bu inancını boşa çıkarmayacağımızı, Ankara’da Millet İttifakı’na bir belediye vereceğimizi düşünüyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu