Haber

Nedeni belli! Konyaspor Aykut Kocaman’la çalışmak istemiyor

Bu sezon Süper Lig’e istediği gibi başlayamayan ve kötü gidişata son vermek için teknik direktör arayışları devam eden Konyaspor Başkanı Fatih Özgökçen, takımın başına Aykut Kocaman’ın getirileceği yönündeki iddialarla ilgili açıklama yaptı.

“UZUN ZAMANDIR TAKIM ÇALIŞTIRMADI”

Aykut Kocaman için değerlendirmelerde bulunan Özgökçen, “Konyaspor kulübüyle çalışmak isteyen birçok isim bize geliyor. İsimleri değerlendiriyoruz. Bu isimlerden birinin de Aykut Kocaman olması çok doğal. Bir antrenörümüz belli bir başarıya imza attı.” Konyaspor’da ancak uzun süredir bir takım çalıştırmıyor. Oyuncu profilimiz, oyun sistemimiz, bunların tartışılması sonucunda; “Yönetim kurulu olarak biz de onlarla çalışmanın uygun olmadığı kanaatine vardık. birçok Aykut öğretmeni.”

“BİR KARAR VERİLECEK”

Ekip adına hareket ettiklerini belirten başkan, “Aykut Hoca ile görüştük ama kabul etmedi ya da geliyordu, öyle bir şey yok. Kendi bünyemizdeydi ama pek düşünmedik. Aykut Hoca’yla ilgili o dönemde. Diğer isimlerle ilgili de böyle bir tartışma vardı.” “Para yatırdıktan sonra zaten harekete geçiyoruz. Direkt Ali Hoca’nın adı gündeme geldi, hemen buluşalım, öyle bir şey yok. Bize uygun mu olmaz mı diye bakıyoruz. Sonuçta bir karar verilecek. “dedi.

Kaynak: Haberler.com / Spor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu