Haber

STAR/ NTV 2023 Seçim programı yorumcusu Burcu Kaya kimdir? STAR Cumhurbaşkanlığı seçim yorumcusu Burcu Kaya kimdir ve hangi partidendir?

Cumhurbaşkanlığı seçimi tüm ülkede yakından takip ediliyor. STAR ekranlarından seçkiyi takip edenler STAR 2023 Oy Programın yorumcusu kim? STAR Cumhurbaşkanlığı seçim yorumcusu Burcu Kaya kimdir gibi sorulara yanıt arıyor.

STAR 2023 SEÇİM PROGRAMLARININ ÇEVİRMENİ BURCU KAYA KİMDİR?

Burcu Kaya Koç (12 Haziran 1979; İstanbul), Türk voleybol hakemi ve haberlerspiker

İlköğretim ve liseden sonra Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğrenimine Lisesi’nde başladı. Öğrencilik hayatı boyunca Voleybol ve Atletizm sporları ile uğraşarak dereceler aldı. Aynı zamanda voleybol hakemi olan Burcu Kaya Koç, Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde spikerlik ve sunuculuk eğitimi aldı ve çok uygun bir derece ile mezun oldu. Zamanla aynı kurumda dersler alarak bu işin eğitim tarafına ağırlık veren Koç, 12 yıldır Ntv’de çalışıyor. 2012 yılında oğlunun doğumu nedeniyle eğitim faaliyetlerine ara veren Burcu Kaya Koç, NTV’de hafta içi her gün ‘Güne Başlarken’ programını sundu. Bugün hafta içi her gün Ntv’de HaberlerMerkez, Pazar günleri Prof. Dr. Saadettin Eskiçorapçı ile birlikte eN Sağlıklı Sohbetler adlı programlar sunuyor.

haberbismil.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu