İş

Yarım asırlık başarı öyküsü: Form ve Dunham-Bush işbirliği

Şirket Kümesi Oluşturma; Her geçen gün gelişen dünyaya ayak uyduran teknolojileri, Ar-Ge yatırımları ve uzun yıllara dayanan departman tecrübesi ile uluslararası işbirliklerinin güvenilir yüzü olmaya devam etmektedir. Uzun yıllardır birçok uluslararası şirketin temsilciliğini yapan Form Şirketler Kümesi çatısı altında bulunan Form Sanayi Eserleri, Dunham-Bush Türkiye temsilciliğinde 50. yılını geride bırakıyor.

1894 yılında ABD’de kurulan Dunham-Bush, dünyanın en eski ticari klima üreticilerinden biri olarak konumlanıyor. Uluslararası kabul görmüş soğutma sistemlerine sahip olan Dunham-Bush, yüksek kaliteli güvenli ürün gamını dünyanın her yerinde bulunan dağıtım ağı aracılığıyla müşterilerine ulaştırmaktadır.

Güçlü uluslararası firmaların Türkiye temsilciliğini uzun yıllardır istikrarlı bir başarı ile yürüten Form, 1972’den beri  Dunham-Bush firmasının temsilcisi . Yarım asrı geride bırakan işbirliği kapsamında Form, Dunham-Bush vidalı kompresörlerinin revizyon ve tamiri konusunda Türkiye ve Ortadoğu bölgesindeki tek yetkili firmadır.

Form Şirketler Kümesi Yürütme Konseyi Lideri Tunç Korun, yarım asırlık Dunham-Bush temsilini şu sözlerle takdir etti: “Dunham-Bush ile olan yollarımız, ev tipi soğutma grubu üretimimiz için onlardan satın aldığımız pistonlu kompresörler sayesinde 1972’de başladı. Sonraki yıllarda başarılı satışlarla devam eden işbirliğimiz kapsamında çok güzel gelişmelere imza attık. Dunham-Bush tarafından geliştirilen konforlu klima segmentinin ilk vidalı soğutma grubunun satışı Form olarak Türkiye’de ilk kez 1976 yılında gerçekleştirdik. . O günden bu yana birçok başarılı projede yer almaya, çalışmalarımızın tercih edildiği alanlara değer katmaya devam ediyoruz.”

Dunham-Bush’un Orta Doğu ve Kuzey Afrika Genel Müdürü Kays Saad Khreisat, Türkiye ziyareti sırasında FORM ile uzun süredir devam eden başarılı işbirliğini şu sözlerle takdir etti: “Form Şirketler Kümesi yarım asırdır Dunham-Bush markamızın yüksek kaliteli ürünlerini Türkiye’deki kullanıcılarının beğenisine sunarak vizyonumuzu Türkiye pazarına başarıyla yansıtmaktadır. Bu süre zarfında Form, referans olabilecek birçok başarılı projede yer almamız için bizi bünyesine kattı. uzmanlık ve deneyime dayalı marka değeriVe satış-hizmet başarısınaGüvene dayalı işbirliğimizin önümüzdeki yıllarda da aynı şekilde devam etmesini diliyor, daha nice başarılara imza atacağımıza inanıyoruz” dedi.

Form, Dunham-Bush markası altında ilk soğutma grubu setini satıyor 1976’da Adana İnhisar fabrikasına yaptı. Bu kapsamda fabrikaya her biri 1.800 kW soğutma kapasiteli 2 adet vidalı soğutma grubu satışı gerçekleştirilmiştir. Dunham-Bush soğutma grupları; Performans, güvenilirlik ve güç verimliliği konularını ön planda tutarak, vidalı kompresör su ve hava soğutmalı ürün serisi ile küresel pazar taleplerini karşılamaktadır. Su Soğutmalı serisinde her biri 2.650 kW olan iki adet frekans kontrollü vidalı kompresör ile; Air Cooled serisinde ise 1.860 kW’a kadar istenilen kapasiteyi tek cihazdan sağlayarak dikkat çekiyor. Kapasite ve verimlilik Amerikan AHRI laboratuvarları Dunham-Bush tarafından onaylanan çalışmalarla; Oteller, iş merkezleri, fabrikalar gibi bir çok mekanın iklimlendirilmesinde tercih edilmektedir.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

orhaneli-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu