Teknoloji

Resident Evil Village Satışlara Devam Ediyor: 8 Milyon Satışa Ulaştı!

 
Capcom, korku temalı aksiyon macera oyunu Resident Evil Village’ın dünya genelindeki toplam satışının 31 Mayıs itibarıyla 8 milyonu aştığını duyurdu. Resident Evil Village dünya çapında 7 Mayıs 2021’de PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One için yayınlandı. Steam ve Stadia üzerinden PC. 28 Ekim 2022’de Switch (bulut) sürümü yayınlandı.
 
Resident Evil Village satışlarına devam ediyor
 
 
 
Eleştirmenlerce beğenilen Resident Evil 7 biohazard’daki korkunç olaylardan birkaç yıl sonra geçen Resident Evil Village, serinin korku dolu anlarını bizlere sunmaya devam ediyor. Yeni hikaye, geçmiş kabuslarından kaçan ve yeni bir yerde huzurlu bir hayat süren Ethan Winters ve eşi Mia ile başlıyor. Birlikte yeni bir hayata başlamak üzereyken başlarına bir trajedi gelir. Olayların geliştiği yer burasıdır.
 
Birinci şahıs kamera perspektifine sahip oyuncular, Ethan Winters rolünü üstlenir ve tüm yakın mesafeli savaşları ve kovalamacaları deneyimler. Her an bir yerlerden bir şeylerin fırlayacağı hissi bizi tedirgin etmeye yetiyor. Oyun ayrıca tanıdık yüzler ve yeni düşmanlar da içeriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu